TORBY Z LOGO

Logo na Termo-Torbach

Umieszczenie logotypu na torbie  podniesie rozpoznawalność dostawcy posiłków. Chcesz się wyróżnić wśród ogromnej konkurencji? Nic prostszego, kup naszą torbę i zamów wykonanie na niej logo. Twój klient łatwiej zapamięta znak firmowy Twojego lokalu.

Jak zamówić wykonanie logo?

Prosimy o wybranie toreb, a następnie o kontakt z osobą odpowiedzialną za sprzedaży toreb w naszej firmie: tel. kom. 539 406 000, e-mail: biuro@termo-torby.pl.

Co jest potrzebne do zamówienia logo?

Trzeba dysponować logotypem w postaci wektorowej. Plik w jednym z formatów: .ai, .eps. .pdf, należy przesłać do nas pocztą elektroniczną. Logo może być wykonane w jednym lub kilku kolorach. Jest nanoszone metodą flex.

Ile kosztuje wykonanie logo?

Koszt przygotowania logotypu wynosi 100,00 zł. Jest ponoszony tylko raz - przy nadruku pierwszego logo. Przy zamówieniu powyżej 10 nadruków i przy następnych zamówieniach nie naliczamy tej opłaty. Cena za każdy kolejny nadruk danego logotypu uzależniona jest od jego wielkości oraz liczby kolorów (1 szt. logo na 1 ściance=1 nadruk). Można zamówić naniesienie logotypu w wybranym miejscu torby.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Nadruk logotypów wykonujemy w terminie ok. 4 tygodni. Przed wykonaniem nadruku przygotowujemy wizualizację torby z logo otrzymanym od klienta i odsyłamy do akceptacji. Po jej otrzymaniu zlecamy wyspecjalizowanej firmie wykonanie nadruków na przygotowanych elementach torby. Gdy nadruki są gotowe, torba trafia do szycia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl